Loading...
Hakkımızda 2018-05-03T13:19:41+03:00

Yardımcı Olabileceğimiz Bir İnşaat Projeniz Var mı?

Fiyat Teklifi Almak İçin!

TARİHÇE

Pak Ekizceli İnşaat, konusunda uzman ve tecrübeli kadrosu ile ile Düzce ve çevresinde nitelikli, kaliteli projelere imza atıyoruz. Konut iş yeri ve ofislerden oluşan projelerimizde son yapı teknolojilerini kullanarak, Düzce ilimizde güvenli yapılar üretiyoruz. Son derece konforlu bu yapılarda güncel teknolojilere ek olarak akıllı bina sistemi gibi; güvenlik, tasarruf ve konforu bir arada sunan sistemler kullanıyoruz. Her türlü ayrıntının incelikle düşünüldüğü projelerimizde birçok ekstra sayılabilecek nitelikler standart olarak sunuluyor. Bu sayede müşteri memnuniyetine sahip referanslarımız ile geleceğe güvenle bakıyoruz.

MİSYON – VİZYON

Vizyonumuz, müşterilerimizin beklentilerine uygun yaşam alanları üretmek, yarının teknolojilerini uygulamak, faaliyet alanımızdaki tüm gelişmeleri yakından takip etmek, sektörde örnek firma olmaktır.

Misyonumuz, müşteri memnuniyetinin temelinin fonksiyonel ve kaliteli yapılar olduğu bilinciyle hareket etmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarının zamanında karşılanması en öncelikli görevimizdir. Çözüm ortaklarımızdan ve müşterilerimizden aldığımız deneyimler ile kendimizi yenileyip geliştirmek kurumsal misyonumuzdur.

Son Projelerimiz

PAK EKİZCELİ İNŞAAT olarak sizlere, altına imzamızı attığımız tüm yapılarda özgün bir tasarım, yüksek kalitede mühendislik ve depreme dayanıklı güvenilir yapılar inşa ederek, etkili çözümler sunarız.

TÜM PROJELER İÇİN